Prim İadeli Hayat Sigortası

Prim İadeli Hayat Sigortası ile sizin olanı size geri veriyoruz… 

Bildiğinizin ötesinde bir Hayat Sigortası…

Şimdiye kadar duyduğunuz ve bildiğiniz tüm hayat sigortalarına alternatif sunuyoruz.

Peki nasıl?...

Sevdiklerinizi güvence altına alabileceğiniz ve aynı zamanda süre sonunda hayatta olmanız durumunda ödediğiniz primlerinizin tamamını geri alabileceğiniz bir hayat sigortası sunuyoruz: Prim İadeli Hayat Sigortası

Prim İadesi Teminatı ile Aegon Emeklilik ve Hayat, sizlere eşi bulunmaz bir fırsat sunuyor; geleceğinizi güvenceye almak için seçtiğiniz sigorta süresi sonunda ödemiş olduğunuz primlerin tamamı size iade ediliyor.
'Prim İadeli Hayat Sigortası'nın sunmuş olduğu 2 alternatiften size en uygun olanını seçerek hem geleceğinizi hem de sevdiklerinizi güvence altına almış olursunuz. Maksimum 5 yıllık Prim İadeli Hayat Sigortası seçeneği ya da minimum 12 yıldan başlayarak sizin tercihinize göre 15, 18, 24 veya 30 yıla kadar devam eden Prim İadeli Hayat Sigortası seçeneğini tercih edebilirsiniz. Primlerinizi de aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık ödeme seçeneklerine göre kendiniz planlayabilir ve böylece avantajlı bir geleceğe adım atmış olursunuz.

Siz ne kadar tedbirli ve sağduyulu olursanız olun hayatın ne getireceğini hiçbir zaman bilemeyiz. Bu süre içinde vefat etmeniz durumunda sevdiklerinize kalacak olan teminatı sağlayabilirsiniz.

Prim İadeli Hayat Sigortası'na kimler sahip olabilir?

Poliçe bitiş yaşı 75 olmak üzere 18 yaşından büyük, medeni haklarını kullanma ehliyeti olan tüm bireyler bu sigortadan yararlanabilir.

SİGORTA ÜRÜNLERİMİZ